MÖBLER / Bord / Salongsbord 3832548
nr 383 2548
Salongsbord
1890-tal, valnöt, längd: 77, djup: 50, höjd: 77, (fanérskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 oktober 2005
kl 16:30:00
400 kr
500 kr
1.100 kr
850 kr
ledande budet*